Wizytówki z kodami QR
STRONA GŁÓWNA            PROJEKTY WIZYTÓWEK QR            CENY - WIZYTÓWKI QR            CENY - TRADYCYJNE WIZYTÓWKI            KONTAKT           
» PROJEKTOWANIE
Kontakt telefoniczny: 889 609 216

OFERTA WIZYTÓWEK:

WIZYTÓWKI QR - Idealne rozwiązanie na targi. W kodzie QR możemy zapisać takie informacje jak:
  • Adres internetowy - URL: Kody w gazetach i reklamach najczęściej zawierają adresy stron WWW. Pozwalają one użytkownikom na bezproblemowe otwarcie witryny, na której znajdują się informacje o reklamowanym czy opisywanym produkcie. Ostatnio coraz popularniejsze są linki do serwisów społecznościowych (Facebooka, NK).
  • Dane kontaktowe: Szybką popularność zyskują kody z danymi kontaktowymi, które mogą stanowić łatwą do przeniesienia do telefonu wizytówkę vCard - wystarczy skierować na nią obiektyw cyfrówki telefonu i po chwili można zapisać dane w książce adresowej bez ryzyka wpisania w nich błędu.
  • E-mail: Kod może zawierać wiadomość e-mail - zarówno jej treść, jak również gotowy już adres odbiorcy. Dzięki temu użytkownik może błyskawicznie wysłać e-mail i wziąć w ten sposób udział na przykład w konkursie.
  • SMS: Podobne zastosowanie jak kodu z e-mailem może mieć kod QR z gotowym SMS-em. Zamiast ręcznie wysyłać wiadomość na określony numer, wystarczy zeskanować kod i zatwierdzić jej wysłanie.
  • Pozycja geograficzna: W kodzie QR można także zapisać dane geolokalizacyjne. Dzięki temu jedno kliknięcie wystarczy, aby w telefonie wyświetlić mapę konkretnej lokalizacji (na przykład hotelu czy atrakcji turystycznej).
  • Tekst: Format ten jest odpowiedni do różnego rodzaju zastosowań - w kodzie można zapisać na przykład bilet wstępu czy krótki wiersz.
  • Numer telefonu: Za pomocą kodu QR przechowującego numer telefonu może być automatycznie realizowane połączenie - o ile czytnik kodów obsługuje tego typu akcję.
  • Wydarzenie: Organizator imprezy chce błyskawicznie przekazać informacje na jej temat? Wystarczy, że stworzy kod QR przechowujący tytuł, datę i dodatkowe dane na temat wydarzenia. Czytnik kodów automatycznie doda imprezę do kalendarza w telefonie.
  • Dane sieci Wi-Fi: W kodzie QR można też zapisać dane niezbędne do zalogowania do sieci Wi-Fi. Rozwiązanie idealne do kafejek internetowych i lokali z hot spotami. Niestety, niewiele czytników obsługuje na razie ten format.


Jak działa wizytówka QR ›››
» PARTNERZY - POLECANE PORTALE
Projektowanie stron internetowych www, Tworzenie stron html/css, php, Tanie strony internetowe

Vortal informatyczny skupiający się na artykułach z programowania, wymiany plików p2p, poradach do popularnych aplikacji, logice matematycznej oraz sieciach komputerowych